BB Glow ilgalaikio veido tonavimo procedūra

Ar norėtumėte kasdien džiaugtis švytinčia ir gražia veido oda, bei negaišti laiko kruopščiam makiažui?  O galbūt artėja ypatingas renginys, pavyzdžiui vestuvės ar gimtadienis?Jei taip, tada mes Jums siūlome BB Glow  – odos tonavimo ir maitinimo procedūrą, kurią Jums atliks geriausia ilgalaikio makiažo meistrė Lietuvoje Valerija Masaitienė. Šis unikalus ir efektyvus būdas padeda atstatyti sveiką odos išvaizdą bei suteikia jai tolygų atspalvį. Procedūra atliekama naudojant specialų odos atspalviui pritaikytą serumą, taip pat specialų aparatą, kuriuo tas serumas įmasažuojamas į veido odą. BB Glow veikia tik epidermio sluoksnyje. Procedūra neskausminga, o efektas Jus tikrai nustebins jau  po pirmos procedūros.

Procedūra tinkama jei turite:
Matomi rezultatai po procedūros:

Rekomenduoja 3-4 procedūros kas 3 savaites, nes viskas prilauso nuo odos būklės, jos problemų. Kad palaikyti procedūros efektą, reikėtu ją kartoti kas 4-8 mėnesius.

Procedūra yra skirta moterims, siekiančioms išlaikyti skaisčią, sveikai atrodančią odą. Taip pat procedūra gali būti atliekama ir vyrams.

Procedūros kaina:

Perkant vieną procedūrą – 100 eurų

Perkant 3 procedūras tik – 240 eurų

Mus rasite: Kaune, Kęstučio g. 16 “Grožio kontūro” salone

Registracija procedūroms: telefonu  8-61233425 arba elektroniniu paštu: info@konturas.lt