Apie meistrę

Valerija Masaitienė

Valerija Masaitienė – geriausia, daugiausiai turinti patirties ir ilgiausiai, net 20 metų dirbanti ilgalaikio makiažo meistrė Lietuvoje. Pirmoji į Lietuvą įvežusi kontūrinio makiažo technologiją. Norint būti geram ir sėkmingam meistrui, šioje grožio industrijoje, būtina toliau tęsti savo žinias ir įgūdžius, tad meistrė nuolat kėlė savo kvalifikaciją užsienyje:

Geriausi Lietuvos meistrai, kurie patys tapo mokytojais yra Valerijos Masaitienės mokiniai.  Tai elitinė meistrė – mokytoja, visada savo darbe siekianti tobulumo, galinti padėti meistrams augti ir specializuotis, nuolat kintančio permanentinio makiažo srityje. O sukaupta darbo patirtis leidžia mokiniams informaciją suteikti suprantamiausiai ir geriausiai. Meistrė visada galvoja, jog visi nusipelno turėti galimybę žengti tvirtus žingsnius savo svajonių karjeros link, o atsidavimas savo karjerai, bei tikėjimas savimi, visada nuves sėkmės link.

Ne paslaptis ,jog šioje grožio srityje meistrams tenka susidurti ir su iškilusiomos kliūtimis, kurios kartais atrodo neįveikiamos, tačiau daug meistrų Valerija Masaitienė padėjo jas įveikti, vėl savimi pasitikėti ir toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų. Norėdami mokytis pas geriausią ilgalaikio makiažo mokytoją – trenerę, mokiniai atvyksta, ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš kitų pasaulio šalių. Drąsiai galime teigti, jog tai yra viena geriausia Lietuvos ilgalaikio makiažo meistrė.

Daugiau apie mane….

Būti ilgalaikio makiažo meistru yra kažkas, ką aš vertinu labai rimtai – mes prisiimame didelę atsakomybę už savo kliento gerovę ir jos rezultatus. Aš padedu moterims jaustis užtikrintai ir atrodyti nepriekaištingai, kiekvieną dieną su natūraliai atrodančiu permanentiniu makiažu. Mano įgūdžiai ir meistriškumas, atsirado per ilgametę 20 metų darbo patirtį. Šiame darbe kiekvienas klientas atrodo naujas ir įdomus iššūkis. Aš netikiu “visiems tinkančiu” metodu. Kiekvienas esame unikalus. Kiekvieno iš mūsų bruožai yra nepakartojami, kaip ir jūsų asmenybė, bei gyvenimo būdas. Kiekvienos konsultacijos metu įsiklausau į savo klienčių poreikius, analizuoju unikalius veido bruožus ir atskleidžiu jų savitą asmenybę. Tai darydama, užtikrinu neprilygstamą meistriškumo ir paslaugų lygį šioje srityje.

Tuo pačiu esu ilgalaikio makiažo mokytoja- trenerė. Mokymų metu savo įgytas žinias ir įgūdžius pateikiu (suteikiu) aukščiausiame lygmenyje. Savo darbe praktikuoju tik individualius mokymus, tad visą savo dėmesį skiriu tik mokiniui, atsakau į visus iškilusius klausimus, dalinuosi ilgamete darbo patirtimi, bendrauju ir mokymams pasibaigus. Taip pat padedu jau dirbantiems meistrams, tobulinti savo žinias, darbo įgūdžius ir labiau pasitikėti savimi.  Šiandien didžiuojuosi, kad mano išleisti meistrai pasiekė gerų rezultatų, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Manau, kad drąsiai galiu teigti, jog esu geriausia ilgalaikio makiažo meistrė – mokytoja  Lietuvoje.

Nepamirškite – sujungdami talentą, kokybę ir meilę darbui pasieksite puikius rezultatus.

Su meile, Valerija.