Mokymai

Mūsų “Grožio kontūro” salone vykdomi:

  • Individualūs ilgalaikio makiažo mokymai;
  • Kvalifikacijos kėlimo mokymai;
  • BB Glow mokymai.

!! SVARBU !! Visi mokymai vykdomi JUMS PATOGIU METU!!!!

Teoriniai ir praktiniai mokymai

Mūsų tikslas – ugdyti SPECIALISTUS, kurie gebės atlikti kokybiškas ilgalaikio makiažo paslaugas ir tiksliai žinos, ką daro. Net 80 % viso pamokų laiko praleisite praktikuodamiesi ant gyvo modelio, o ne ‘manekeno’!

Tuo tarpu modeliui, ant kurio praktikuojasi mokiniai, paslaugos kaina net 50% mažesnė, be to, odai sugijus po pirmos procedūros, visas reikiamas korekcijas visiškai nemokamai atliks patyrusi ilgalaikio makiažo meistrė.

Mūsų vedami ilgalaikio makiažo kursai iš visų kitų išsiskiria DĖMESIU mokiniui!

Niekada nerenkame grupių, niekada nedirbame su keliais mokiniais vienu metu ir niekada neskubiname proceso.

Mūsų salone nuolat vyksta teoriniai (nemokami) ir praktiniai (mokami) seminarai ir mokymai KOSMETOLOGĖMS. Seminarai skirti tiek norintiems išmokti daryti ilgalaikį makiažą, tiek jau dirbantiems meistrams.

Dirbame su kiekvienu mokiniu tik  INDIVIDUALIAI

Registracija ir informacija tel.: +370 63006522

http://konturline.lt/mokymai

https://www.facebook.com/konturline/


Baziniai ilgalaikio makiažo mokymai - mokinkitės pas geriausią!!!

Ar kada pagalvojote apie permanentinio makiažo karjerą? Tam labai  svarbu pasirinti tinkamą permanentinio makiažo mokytoją, kad gautumėte kuo daugiau žinių ir įgūdžių, nes tai yra investiciją į jūsų ateitį. Kviečiame Jus pradėkite savo karjerą su žinoma mokytoja – trenere!!!!Mokymus veda geriausia Lietuvoje, ilgalaikio makiažo mokytoja – trenerė Valerija Masaitienė, turinti net  15 metų darbo patirtį mokymų srityje. Tai elitinė meistrė,  kuri padės Jums specializuotis ir augti, nuolat kintančio permanentinio makiažo srityje. Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Mokome kaip atlikti ilgalaikį makiažą antakių, akių ir lūpų srityse,  naudojant mūsų patentuotus metodus ir įrangą. Mokymai yra individualūs  – visas Valerijos Masaitienės dėmesys tik Jums vienai!!! . Mokymų metu nesimokinsite dirbti ant latekso, kaip kitur, o mokinsimės tik ant gyvų modelių. Jūs nežiūrėsite kaip meistrė dirba, nes meistrė stebės kaip tai darote Jūs.  Mūsų tikslas pasidalinti savo žiniomis, idėjomis ir potyriais. Visa tai bus išdėstyta  lengviausiai ir aiškiausiai.  Mokymų metu Jūs gausite išsamias teorines žinias, bei praktiškai išmoksite atlikti populiariausias ilgalaikio (permanentinio) makiažo procedūras:

Mokymų metu naudojamos priemonės yra profesionalios ir sertifikuotos. Tik su aukštos kokybės aparatais ir pigmentais pasieksite puikius darbo rezultatus. Turėsite daug praktinės patirties, kad baigdami mokymus jaustumėtės užtikrintai, tai ko išmokote. Taip pat garnatuojamas konsultavimais visais klausimais ir mokymams pasibaigus. Visas reikalingas darbo priemones, tolimesniam savarankiškam darbui, galėsite įsigyti tik po mokymų, o ne prieš mokymus kaip kitur.

Nepamirškite – tam, kad tikrai gerai aptarnautumėt klientą, turite pridėti, tai kas negali būti nupirkta ar išmatuota pinigais, tai yra nuoširdumas ir sąžiningumas!!!! O mes pasirūpinsime Jūsų meistriškumu…

Baigus mokymus yra išduodamas sertifikatas anglų kalba, kuris atvers Jums galimybes dirbti, bet kurioje pasaulio šalyje.

Mes taip pat siūlome kvalifikacijos kėlimo mokymus, kurių metu galėsite toliau tobulinti įgytus įgūdžius.

Datos derinamos asmeniškai!!!!

Mokymų trukmė: 5 dienos (40 ak. val.)
Mokymų kaina: 1450 EUR (aparatas ir kitos reikalingos priemonės tolimesniam savarankiškam darbui už papildomą kainą).

Mokymų vieta: Kaunas, Kęstučio g. 16” Grožio kontūro” salonas

Registracija ir informacija: telefonu +370 63006522 arba elektroniniu paštu: info@konturas.lt


Ilgalaikio makiažo kvalifikacijos kėlimo kursai su geriausia mokytoja - trenere Lietuvoje Valerija Masaitiene!!!!!

Turi bazinių žinių, bet nesi patenkinta savo darbu?

Tęsk savo ilgalaikio makiažo karjerą padedant geriausiai Lietuvos  mokytojai – trenerei Valerijai Masaitienei. Kvalifikacijos kėlimo kursai yra puikus būdas pagerinti savo rezultatus, tobulinti savo žinias bei technikas ir stengtis išlikti pačiais geriausiais šioje srityje.  Manome, kad yra labai svarbu meistrams perduoti savo idėjas, potyrius, bei ilgametę darbo patirtį, tad kursai yra ypač aukštos kokybės. Kursų metu gausite 100% mokytojos dėmesį. Profesionalumas ir kokybė atliekant mikropigmentacijos procedūras yra būtinybė siekiant tobulumo, Kursai padės Jums labiau pasitikėti savimi, o kiekvienas sugrįžęs klientas, bus puikiausias jūsų darbo įvertinimas. Pasibaigus kursams garantuojame konsultavimus visais klausimais.

Nepamirškite – tam, kad tikrai gerai aptarnautumėt klientą, turite pridėti, tai kas negali būti nupirkta ar išmatuota pinigais, tai yra nuoširdumas ir sąžiningumas!!!! O mes pasirūpinsime Jūsų meistriškumu…

Po kursų išduodamas sertifikatas anglų kalba, kuris galioja užsienio šalyse.

Datos derinamos asmeniškai!!!!

Kursai yra individualūs arba gali dalyvauti ne daugiau kaip 2 žmonės.

Kursų kaina priklauso nuo pasirinktų dienų skaičiaus:

Vienos dienos kursų kaina – 350 eurų. Kursų dienų skaičių pasirenka pats meistras, pagal poreikį.

Kursų vieta:  Kaunas, Kęstučio g.16 ”Grožio kontūro” salonas.

Registracija ir informacija: telefonu +370 63006522 arba elektroniniu paštu: info@konturas.lt


BB Glow mokymai

Gal šiuo metu pritrūkote darbų ar neturite ką naujo pasiūlyti savo klientams? Ar jūsų klientai norėtų kasdien džiaugtis švytinčia ir gražia veido oda?

Mes Jums galime pasiūlyti sparčiai populiarėjančius BB Glow veido tonavimo mokymus, kuriuos ves geriausia Lietuvoje mokytoja – trenerė Valerija Masaitienė. Ši unikali ir efektyvi procedūra padės atstatyti sveiką odos išvaizdą, bei suteikia jai tolygų atspalvį. Siūlome kokybiškus ir išsamius mokymus, kaip atlikti šią procedūrą ir gauti patį geriausią rezultatą, per kuo trumpesnį laiką. Praktika bus atliekama ant gyvo modelio.

BB Glow procedūros dėka:

Ką jūs gausite? Klientui gerą, o sau pelningą procedūrą!!!!

Mokymai susideda iš teorinės ir praktinės dalies. Suteikiamas puikus startinis paketas, kurį sudaro:

Mokymų datos derinamos asmeniškai!!!!

Mokymų trukmė: pusdienis

Mokymų kaina: 550 EUR (su pilnu startiniu paketu)

Mokymų vieta: Kaunas, Kęstučio g. 16” Grožio kontūro” salonas

Registracija ir informacija: telefonu +370 63006522 arba elektroniniu paštu: info@konturas.lt