Nuo ko priklauso procedūrų efektyvumas?

1. Nuo meistro įgūdžių ir profesionalumo. Įgūdžius suformuoja praktika. Kiekviena iš mūsų  yra atlikusi daugiau nei po kelis tūkstančius procedūrų. Profesionalumas atsiranda dėl nuolat tobulinamų žinių ir užsiimant tik specializuotu darbu po 8-10 valandų per dieną.

2. Aparato kokybės.

Nekokybiškas aparatas pigmentą įleidžia per giliai, skirtingame gylyje – tada kontūras būna nelygus. Toks makiažas išlieka visam gyvenimui, dažnai keisdamas spalvą į žalią arba mėlyną. Profesionaliu aparatu pigmentas įleidžiamas tolygiai, taip pat tolygiai nyksta, palaipsniui išblankdamas per 3-5 metus. Procedūra yra neskausminga, kadangi pigmentas leidžiamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį), kuriame nėra kraujo indų ir nervų galūnių.

Atkreikite dėmesį! Neprofesionaliame aparate naudojamos storos, graublėtos ir greit atbunkančios adatos, kurios sudrasko odą. Pasėkmės: skausmas, tinimai ir blogiausia – randai. Mūsų aparatuose naudojamos tik plonytės, akupunktūrines adatos, pagamintos lazeriu.

3. Dažų kokybės.

Pigmentų pagrindas yra aukščiausios kokybės natūralios medžiagos. Mūsų naudojami pigmentai yra išbandyti anti-alerginiu požiūriu, antiseptiniai, neorganiniai, mineralinės kilmės ir yra atlikti jų MRI tyrimai. Kuo kokybiškesnis pigmentas, tuo jis yra saugesnis, bet mažiau ilgaamžis. Per porą metų pigmentas praranda spalvos intensyvumą, o po 4-5 metų jo visai nelieka odoje. Ir tai yra ne tik saugu, bet ir labai gerai. Per tuos 4-5 metus veido bruožai pasikeičia ir moteriai gali prireikti kitokių korekcijų – pakelti akių ar vokų kampučius ir t.t.

Atkreikite dėmesį! Prastos kokybės pigmentai savo sudėtyje turi sunkiųjų metalų, kurie odoje lieka visam gyvenimui. Be to, kai jie išblunka – tampa žalios arba mėlynos spalvos.

Tik kokybiški pigmentai yra gaminami remiantis ES – Reglamentu 93/04 EWG kaip medicininės paskirties gaminiai. Europos kontrolės tarnyba atliko tyrimus REM/EDX analizės ir dujų chromatografijos metodais ir visi mūsų naudojami dažai yra sertifikuoti bei įregistruoti kaip neaktyvūs implantai, atitinkantys ES – Reglamento 93/04 EWG reikalavimus, keliamus medicininės paskirties gaminiams.