Ilgalaikio kontūrinio makiažo procedūros etapai

1. Piešimas.

Nuo čia prasideda procedūra. Tai labai svarbi procedūros dalis, trunkanti iki 1 val. Piešiame tol, kol gauname tobulą jums patinkančią ir tinkančią antakių, akių ar lūpų formą. Rezultatas – pamatote, kaip pasikeisite po mikropigmentacijos procedūros.

2. Mikropigmentacija.

Iš pražių ant lūpų, antakių ar akių vokų meistrė jums užteps specialaus tepalo, kuris dezinfekuoja ir nuskausmina. Tuomet aparatu į viršutinį odos sluoksnį implantuos pageidaujamo atspalvio pigmentą. Ši procedūros dalis trunka apie 1 valandą.

3. Korekcijos.

Meistrė Jums paskirs datą ir laiką kitam vizitui – korekcijai. Korekcijos yra nemokamos ir į jas atvykti būtina, nes kiekvienas organizmas pigmentą pasisavina individualiai. Todėl po pirmos procedūros gali atsirasti netušuotų plotelių arba trūkti spalvos intensyvumo. Korekcijų metu patobulinamos linijos, pakoreguojamas spalvos intensyvumas. Korekcijos daromos 3-jų mėnesių laikotarpiu, bet ne anksčiau kaip dvi savaites po procedūros Reikalingas korekcijų kiekis yra individualus – nuo 1 iki 3 ir daugiau (sudėtingais, permanentinio makiažo taisymo atvejais).