Apie ilgalaikį makiažą

Ilgalaikis makiažas – tai galimybė atrodyti nepriekaištingai bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje. Nesvarbu, kur būtumėte – darbe, sporto salėj, pliaže, baseine, kelionėje, – Jums nereikės nerimauti, ar nenubėgęs blakstienų tušas, ar lūpos padažytos tinkamai. Jūs visada atrodysite taip, lyg ką tik pasidažiusi.

Ilgalaikis kontūrinis makiažas – tai tarsi laikinas piešinys ant veido, kuris paryškins Jūsų veido bruožus, padailins linijas, užmaskuos nedidelę asimetriją, randelius, taip 3-5 metams moteris gali pamiršti kosmetinę, rytmečius prie veidrodžio, siekiant nubrėžti tolygią, išraiškingą savo akių ar lūpų liniją, nupiešti trūkstamus antakių plaukelius ar patobulinti jų formą. Ilgalaikio makiažo pagalba galima optiškai padidinti akis, sukurti blakstienų tankumo efektą, paplatinti lūpas, pakeisti jų formą, atspalvį, nupiešti trūkstamus antakių plaukelius, pakoreguoti jų spalvą.

Jokios alerginės ar atmetimo reakcijos

Procedūroms naudojami tik natūralios kilmės pigmentai, kurie laikui bėgant blunka tolygiai, nekeisdami spalvos. Tad Jums nereikės baimintis, jog po keleto metų Jūsų antakių ar lūpų spalva atrodys nenatūraliai. Pigmentai yra nealergiški, nesukelia jokio pašalinio poveikio, orgnizmas jų neatmeta.

Kodėl neskauda?

Dirbant su naujos kartos ilgalaikio makiažo sistema adatėlė ne duria, o daro mažus mikroįtrūkimus. Procedūra yra neskausminga, nes jos metu pigmentas leidžiamas tik į viršutinį odos sluoksnį, kuriame nėra kraujo indų ir nervų galūnių. Dideliu dažniu vibruojanti adatėlė neturi galimybės įsiskverbti giliau – ji pigmentą įleidžia į vienodą gylį, todėl kontūrinis makiažas blunka ne ploteliais, o visiškai tolygiai, nekeisdamas spalvos, tik šviesėdamas. Ilgalaikį kontūrinį makiažą galima daryti net nėščioms moterims, bei toms, kurios alergiškos kosmetikai.